Erişkin Taciriye Hakkında

Erişkin Taciriye, yola çıkarken hedeflediğimiz öncelikli amacımız; tabanlık sektöründe yeni ve farklı çizgimizi siz değerli müşterilerimizle buluşturarak, TOPTAN VE PERAKENDE satış ağımızla sizlerin memnuniyetini sağlamaktır...

KURULUŞUMUZ

1918 Yılında kurulmuş olan şirketimizi 2007 yılında kurumsallaştırmaya başladık, bu süre zarfında kendi ürünlerimizi ERİŞKİN TACİRİYE olarak fabrikamızda üretmeye ve siz değerli müşterilerimizle buluşturmaya başladık.

Kuruluşumuzdan bu yana geçen her bir yılda tecrübe kazandık, kazanmış olduğumuz tecrübelerle çalışmakta olduğumuz firmalarımızın güvenini kazandık.

MİSYONUMUZ

Müşteri ihtiyaç ve beklentilerini en iyi şekilde anlayarak, onlara en doğru ve en uygun ürünü sunan, yaygın servis ağı ve alternatif dağıtım kanalları ile geniş ürün ve hizmet yelpazesini toplumun her kesimine en hızlı ve en etkin şekilde ulaştıran, etik değerlerinin ve sosyal sorumluluğunun bilincinde olarak dünya standartlarında sürdürülebilir karlılık ve verimlilikle faaliyet gösteren, müşteri memnuniyetini her şeyden üstün tutan bir firma olmaktır..

 

VİZYONUMUZ

Her yerde yaygın, güvenilir ve aynı kalitede hizmet sunan, herkesin ve her kesime hitap eden, müşteri ve insan kaynağını en değerli aktifi olarak kabul eden, köklü geçmişine yakışır şekilde sürekli olarak fark ve değer yaratan, rakiplerinin örnek aldığı, saygın ve piyasa değeri yüksek, bir firma olmaktır.

Basında Biz

Referanslarımız

Gusto Teknoloji

Cvlerinizi [email protected] adresine mail olarak gönderebilirsiniz.

İLETİŞİM

Egemenlik Mahallesi, 6130. Sk. 3-12, 35070 Gökdere/Bornova/İzmir